[PRESS RELEASE – Please Read Disclaimer]

World Mobile Tokenpierwsza sieć komórkowa oparta na blockchainie, wprowadza swój rodzimy token $WMT na pierwszej giełdzie kryptowalut Huobi Global w dniu 2 czerwca 2022 roku. Wprowadzenie to jest ważnym kamieniem milowym dla projektu. Dodaje również warstwę widoczności dla milionów entuzjastów kryptowalut, którzy korzystają z giełdy i daje im dostęp do tokena $WMT.

World Mobile Token to token natywny dla World Mobile, pierwszej na świecie hybrydowej sieci komórkowej opartej na blockchainie, której misją jest zapewnienie powszechnej, wysokiej jakości i przystępnej cenowo łączności na całym świecie.

Token jest aktywem natywnym zbudowanym na blockchainie Cardano i dostarcza sieci World Mobile potężną użyteczność. Token zasila ekonomię współdzielenia World Mobile – umożliwiając uczestnikom sieci zarabianie na obsłudze węzłów i stakowaniu swoich tokenów. Całkowita podaż $WMT wynosi 2 miliardy tokenów, z czego ponad 10% jest obecnie w obiegu, a reszta zostanie uwolniona w ciągu 20 lat.

Huobi Global jest jedną z najstarszych giełd kryptowalutowych na świecie. Choć zaczynała w Azji, obecnie platforma może pochwalić się ponad 10 milionami miesięcznych użytkowników na całym świecie, z ponad 200 regionalnymi centrami obsługi. Huobi Global oferuje także kilka narzędzi, takich jak zaawansowane i szczegółowe wykresy cenowe, dostęp do większości kryptowalut, bezpieczne depozyty i dane rynkowe w czasie rzeczywistym. Platforma ta skutecznie służy zarówno ekspertom, jak i początkującym traderom.

Partnerstwo w zakresie notowań pomiędzy Huobi Global i World Mobile Token oznacza, że World Mobile będzie miał dostęp do milionów użytkowników giełdy Huobi.

O Grupie Huobi

Huobi Group, wiodąca na świecie firma z branży blockchain, została założona w 2013 roku, aby dokonać przełomu w podstawowej technologii blockchain i pogłębić integrację technologii blockchain z innymi branżami. Grupa Huobi rozszerzyła swoje produkty i usługi na publiczne blockchainy, handel aktywami cyfrowymi, portfele, pule wydobywcze, inwestycje własne, inkubację projektów, badania nad aktywami cyfrowymi i inne. Grupa Huobi stworzyła globalny ekosystem cyfrowy poprzez inwestowanie w ponad 60 firm z branży blockchain.

Aby dowiedzieć się więcej o Huobi Global, odwiedź https://www.huobi.com/en-in/.

O World Mobile Token

World Mobile Token to token, który zasila sieć World Mobile, pierwszą sieć komórkową zbudowaną na blockchainie. Token World Mobile jest aktywem natywnym na blockchainie Cardano i jest używany jako token użytkowy w gospodarce tokenowej World Mobile Chain. World Mobile Chain to zdecentralizowana sieć telekomunikacyjna zapewniająca ekonomię współdzielenia, której celem jest zapewnienie dostępu do Internetu połowie świata, która nie jest podłączona do sieci. Podstawową rolą tokena World Mobile jest zasilanie gospodarki współdzielenia, która jest sercem sieci. Wszystkie transakcje generowane w sieci będą wynagradzane w WMT operatorom węzłów i stakerom. Transakcje w sieci są generowane poprzez rozmowy, wiadomości tekstowe, transmisje strumieniowe, przeglądanie Internetu lub korzystanie z innych usług dodanych, takich jak opieka zdrowotna, ubezpieczenia, mikropożyczki i inne oferowane w ramach usługi World Mobile.

Aby dowiedzieć się więcej o tokenach World Mobile, odwiedź stronę https://worldmobiletoken.com.

OFERTA SPECJALNA (Sponsorowana)

Binance Free $100 (Exclusive): Użyj tego linku aby się zarejestrować i otrzymać 100$ za darmo i 10% zniżki na opłaty za Binance Futures w pierwszym miesiącu. (warunki).

PrimeXBT Oferta Specjalna: Użyj tego linku aby się zarejestrować i wpisz kod POTATO50, aby otrzymać do 7,000$ na depozyty.


Źródło artykułu