PRESS RELEASE. Dublin, Irlandia, 8/29/2022 -. Jeden z argumentów przeciwko kryptowalutom brzmi: „Jaki jest sens posiadania waluty, jeśli nie można jej użyć?”. Chociaż wiele projektów stara się zapewnić użyteczność swoich tokenów poza światem blockchain, niewiele firm z nich korzysta lub je akceptuje. Wkrótce ma się to zmienić.

Fabio, współzałożyciel FixxFiZanim przejął rodzinną firmę zajmującą się naprawą samochodów w Turynie, rozpoczął karierę w branży finansowej, handlując walutami i na rynku Forex. Szybko odkrył, że klienci mają coraz większe problemy z płaceniem za naprawy samochodów. To utrudniało działalność firmy, ponieważ klienci negocjowali ceny, prosili o plany płatności lub po prostu nie wykonywali napraw. To właśnie w tym biznesie poznał swojego współzałożyciela, seryjnego przedsiębiorcę technologicznego Andrew, i tak powstał FixxFi.

Naprawy są nieuniknioną częścią życia. Naprawy samochodów i domów zdarzają się aż nazbyt często, ale nie każdy budżet pozwala na te często kosztowne zdarzenia. Naprawy mogą mieć destabilizujący wpływ na przepływy pieniężne w gospodarstwie domowym, a badania pokazują, że dotyczy to nie tylko osób o niskich dochodach.

Brakuje aktualnych produktów finansowych i są one obarczone przestarzałymi, nieelastycznymi opcjami. W rezultacie firmy naprawcze są często zmuszone do oferowania rabatów lub napraw gorszej jakości.

FixxFi opracowała innowacyjną platformę Fintech, która zapewnia wbudowane rozwiązania finansowe dla niezależnych warsztatów samochodowych i domowych. Finansowanie nieoczekiwanych napraw będzie możliwe dzięki szybkiemu procesowi zatwierdzania, który odbywa się bezpośrednio w zakładzie naprawczym przy użyciu technologii off-chain i on-chain.

Aplikacja FixxFi zapewnia bezproblemowe doświadczenie zarówno dla klientów, jak i partnerów biznesowych. Dzięki współpracy z niezależnymi zakładami naprawczymi, klienci będą mogli zapoznać się z aplikacją FixxFi w miejscu wykonywania usługi. Partnerzy serwisowi mogą teraz zaoferować proste, wbudowane rozwiązania finansowe, aby wesprzeć swoich klientów i pomóc im poradzić sobie z niespodziewanymi wydatkami. Po szybkim, jednorazowym procesie zatwierdzania, klient ma teraz możliwość natychmiastowej zapłaty.

FixxFi oferuje klientom linię kredytową, która jest uzupełniana z każdą płatnością. To tworzy wysoce skalowalny model biznesowy, ponieważ klienci będą mieli linię kredytową gotową na kolejną niespodziewaną naprawę. Ponadto, firmy, które zdecydują się na współpracę z FixxFi, będą miały dedykowaną bazę klientów, którzy wolą korzystać z firm akceptujących linię kredytową. System utrzymywania klientów jest wzmocniony dzięki możliwości zlokalizowania i umówienia się na naprawę z zatwierdzonym partnerem.

Często pojawia się pytanie: „Dlaczego nie skorzystać z karty kredytowej?”. Trudność polega na tym, że karty kredytowe opóźniają płatność tylko o miesiąc i są uzależnione od posiadania dostępnego kredytu lub wysokiego limitu. Klienci chcą alternatywy! Dzięki FixxFi klienci mogą dostosować swoje opcje płatności. Za pomocą kalkulatora w aplikacji FixxFi, klienci wybierają kwotę swojego funduszu, którą chcą wykorzystać i czas w miesiącach od 1-60, na który chcą rozłożyć harmonogram. W tym nowym, konkurencyjnym świecie finansów tradycyjne metody, takie jak karty kredytowe z ograniczonymi opcjami płatności, nie oferują elastyczności potrzebnej w każdym scenariuszu.

Silny sektor niezależnych napraw w Wielkiej Brytanii i we Włoszech sprawia, że są to rynki docelowe o największym zapotrzebowaniu na etapy początkowe. Szeroko zakrojone badania rynku z wykorzystaniem Ibis World Naprawa i konserwacja pojazdów dla Włoch i Wielkiej Brytanii pokazuje, że całkowity dostępny rynek (TAM) niezależnych napraw w 2021 roku wyniesie 57,5 miliarda euro. Fixxfi planuje wykorzystać tę okazję, aby rozwiązać ten problem przy użyciu najnowszych dostępnych technologii.

Zbudowany na Elrond Network, FixxFi oferuje natywną kryptowalutę, the FIXX token. Aplikacja ma unikalną możliwość wprowadzenia większej liczby użytkowników do kryptowalut, jednocześnie rozwiązując niektóre z ich zwykłych problemów życiowych. Klienci będą otrzymywać nagrody w kryptowalutach za terminowe spłaty, zniżki za bycie posiadaczami oraz za polecanie innych klientów. Partnerzy będą nagradzani za polecenia i otrzymają rabaty w $FIXX za osiągnięcie celów związanych z wartością pożyczki.

Możliwość płacenia rachunków za pomocą kryptowalut to tylko pierwszy atut w długiej linii opcji Fintech. FixxFi wyemituje korporacyjny stablecoin, który będzie miał oparcie 1:1 w fiatach oraz w realnej użyteczności FixxFi. To praktyczne zastosowanie stablecoina może stać się nowym precedensem. Odpowiada również na inny główny argument przemawiający za używaniem kryptowalut do płatności, ponieważ waluta jest stabilna i nie podlega wahaniom rynkowym. Inwestorzy mogą również uczestniczyć w rynku pożyczek, bezpośrednio finansując tych, którzy szukają linii kredytowej lub uczestnicząc w opcjach staking i farming.

Dla wczesnych inwestorów zostanie również wydany NFT, który oferuje nowoczesne podejście do tradycyjnej dywidendy. W oparciu o procentowy udział w zyskach firmy, posiadacze mogą stawiać swoje NFT, aby zarobić więcej FIXX.

W miarę jak coraz więcej rozwiązań takich jak FixxFi wchodzi na rynek, przyszłość kryptowalut staje się bardziej jasna. Alternatywne finansowanie i linie kredytowe to potencjalnie pierwsze kroki w kierunku pojawienia się opcji związanych z kryptowalutami w wielu firmach i programach nagród.

Kontakt PR:

[email protected]
+353864555678

https://twitter.com/FixxToken

https://fixxfi.com

https://discord.fixxfi.com


To jest informacja prasowa. Czytelnicy powinni zachować należytą staranność przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z promowaną firmą lub jakimikolwiek jej podmiotami powiązanymi lub usługami. Bitcoin.com nie ponosi odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w informacji prasowej.

Media

Bitcoin.com jest głównym źródłem wszystkiego, co związane z kryptowalutami.
Skontaktuj się z zespołem ds. mediów na [email protected], aby porozmawiać o informacjach prasowych, postach sponsorowanych, podcastach i innych opcjach.

Kredyty wizerunkowe: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons
Źródło artykułu