Lider infrastruktury blockchain i pionier dApp łączą pakiet produktów instytucjonalnych i detalicznych, aby dostarczyć nową falę usług finansowych

EvryNet, platforma usług finansowych do budowania scentralizowanych i zdecentralizowanych aplikacji w DeFi, ogłosiła dziś strategiczne połączenie z Velo Labswiodącej firmy zajmującej się infrastrukturą blockchain, która koncentruje się na usprawnieniu międzynarodowych przekazów pieniężnych.

Fuzja łączy dwie organizacje, które łączy silna synergia produktowa i technologiczna, a ich celem będzie obsługa połączonej instytucjonalnej i detalicznej grupy odbiorców Defi.

EvryNet umożliwia CeFi wejście w świat DeFi. Zdecentralizowane aplikacje EvryNet otwierają świat nowych aktywów, możliwości inwestycyjnych i innowacyjnych strategii dla inwestorów. Jednocześnie EvryNet daje projektom DeFi dostęp do szerszego ekosystemu inwestorów, tworząc koło zamachowe wzrostu.

Korapat Arunanondchai, Project Lead w EvryNet, powiedział:

„Najnowocześniejsza technologia EvryNet i Velo to potężna mieszanka i cieszymy się, że możemy połączyć to, co najlepsze w scentralizowanej i zdecentralizowanej technologii finansowej. Dzięki połączeniu naszych talentów jesteśmy pewni, że ta fuzja sprawi, że nowe Velo stanie się prekursorem w CeDeFi.”

Połączenie zespołów Velo i EvryNet ma znaczące korzyści dla obu projektów. Zespół Evrynet wnosi głęboką wiedzę na temat kryptowalut, która wzbogaci ofertę produktową i kierunek biznesowy Velo, a dostęp zespołu Velo do partnerów instytucjonalnych pomoże w stworzeniu prawdziwego ekosystemu CeDeFi – co jest głównym celem obu zespołów i co według nich jest przyszłością finansów.

Velo Labs rozwija opartą na blockchainie, zgodną z przepisami globalną sieć rozliczeniową, która ma zapewnić szybkie, bezpieczne i tanie płatności transgraniczne zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. W ramach swojej misji ulepszania usług finansowych, Velo Labs zapewnia instytucjom finansowym możliwość transgranicznego transferu wartości w sposób znacznie bardziej efektywny niż tradycyjne instytucje finansowe. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi w Azji Południowo-Wschodniej, Europie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Afryce, Velo znajduje się na czele nowej fali globalnej infrastruktury finansowej.

W ramach tego ogłoszenia oferujemy posiadaczom tokena EVRY możliwość zamiany na VELO w stosunku 1:1! Każdy zainteresowany udziałem w tej ekscytującej możliwości może to zrobić pod następującym adresem URL: https://evry.finance/exchange/directexchange/

Mike Cowans, dyrektor generalny Velo Labs, powiedział:

„Naszą misją w Velo Labs zawsze było podnoszenie standardu integracji finansowej i mobilności oraz dostarczanie produktów, które poprawiają dostęp do infrastruktury finansowej. Ta strategiczna fuzja z EvryNet, która ma podobne cele, tylko wzmocni nasze zaangażowanie w tę misję, jednocześnie otwierając ekscytujące możliwości dalszego rozwoju zdecentralizowanych finansów. Jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość.”

O EvryNet

EvryNet przyspiesza konwergencję CeFi i DeFi poprzez wyznaczanie nowych standardów w zakresie bezpieczeństwa, użyteczności i skalowalności DeFi. EvryNet buduje zdecentralizowane aplikacje dla tradycyjnych usług finansowych, łącząc wysokie zyski nowoczesnych finansów ze zgodną z przepisami infrastrukturą, której inwestorzy potrzebują, aby bezpiecznie działać i maksymalizować swoje możliwości finansowe.

Równocześnie EvryNet zapewnia projektom Defi ekspozycję na szerszy ekosystem inwestorów detalicznych, wyrafinowanych i instytucjonalnych we wszystkich blockchainach, tworząc koło zamachowe holistycznego wzrostu. EvryNet łączy scentralizowane i zdecentralizowane finanse w zgodnych ramach, aby rozwijać globalne finanse jako całość.


Źródło artykułu