Dwaj kultowi amerykańscy raperzy – Eminem i Snoop Dogg – wykonają swój wspólny singiel „From D 2 the LBC” na żywo podczas sponsorowanej przez MTV gali Video Music Awards (VMAs) w najbliższą niedzielę. Posiadacze Bored Ape Yacht Club (BAYC) będą mogli oglądać to wydarzenie na żywo w metawersie „Otherside”.

Piosenka zawiera osobiste, niezabawne tokeny artystów, którzy wydali setki tysięcy dolarów, aby je zdobyć.

Piosenka duetu na żywo w eterze

Ci znani muzycy nie zawsze stanowili świetny tandem. W ostatnich latach Snoop Dogg stwierdził, że Eminem nie powinien być zaliczany do 10 największych raperów wszech czasów. Ten ostatni odparł, używając jako broni swojej piosenki „Zeus”:

„Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję, jest Snoop doggin’ me. Człowieku, psie, byłeś dla mnie jak cholerny Bóg… Nie, nie do końca (haha), miałem „Dog” na odwrót”.

Niedługo potem Snoop Dogg ujawnił, że przeprosił Eminema, mówiąc, że konkurencja w ich branży jest zbyt ostra i dlatego czasami dochodzi do zbyt dużych napięć między niektórymi raperami.

Wydawało się, że muzycy całkowicie zakopali topór wojenny w czerwcu tego roku, kiedy to wydali wspólną piosenkę zatytułowaną „From the D 2 The LBC”. W półanimowanym teledysku pokazali swoje NFT ze słynnego BAYC kolekcja.

W jednym z ostatnich tweetów Snoop Dogg poinformował, że wraz z Eminemem wykona singiel na żywo podczas sponsorowanej przez MTV gali Video Music Awards (VMAs) 28 sierpnia.

W tym roku organizatorzy dodali nową kategorię o nazwie „Best Metaverse Performance”, co sugeruje, że projekty wirtualnej rzeczywistości będą w przyszłości odgrywać znaczącą rolę w corocznych nagrodach.

VMA stały się jednym z najważniejszych wydarzeń dla fanów muzyki. W 2011 roku oglądało je na żywo prawie 12,4 miliona widzów, w kolejnych latach zainteresowanie powoli spadało. Oprócz Eminema i Snoop Dogga w niedzielę wystąpią także Justin Bieber, Ariana Grande i Twenty One Pilots.

Historia Eminema z kryptowalutami

Jeśli chodzi o Eminema, warto wspomnieć, że legenda rapu nie jest nowicjuszem we wszechświecie kryptowalut. W kwietniu 2021 roku 15-krotny zdobywca nagrody Grammy współpracował z Nifty Gateway, aby wprowadzić swoją kolekcję NFT o nazwie Shady Con.

Marshall Bruce Mathers III (jak naprawdę się nazywa) powiedział, że jego sympatia do podobnych kolekcji sięga dzieciństwa, kiedy był fanem komiksów, kart baseballowych i zabawek:

„Niewiele się zmieniło w moim życiu dorosłym. Próbowałem odtworzyć niektóre z tych kolekcji z tamtego okresu mojego życia i wiem, że nie jestem sam. Chciałem, aby ta kropla miała ten sam klimat: 'O rany, muszę zdobyć tylko ten jeden, a może nawet cały zestaw! To była świetna zabawa, gdy wymyślałem pomysły związane z moją własną kolekcjonerską pasją”.

Na początku tego roku Eminem dołączył do klubu BAYC wydając 123,45 ETH za Bored Ape #9055. Przedmiot kolekcjonerski przedstawia małpę ubraną w złotą kurtkę i noszącą kapelusz. W momencie dokonywania transakcji wartość zakupu wynosiła ponad 460 000 dolarów.

OFERTA SPECJALNA (sponsorowana)

Binance Free $100 (Exclusive): Użyj tego linku aby się zarejestrować i otrzymać 100$ gratis i 10% zniżki na Binance Futures w pierwszym miesiącu. (terminy).

Oferta specjalna PrimeXBT: Skorzystaj z tego linku aby się zarejestrować i wpisz kod POTATO50, aby otrzymać do 7,000$ na swoje depozyty.
Źródło artykułu