Irlandzkie przedsiębiorstwo zajmujące się robotyką i AI ELIS Technologies pozyskała ponad 1 mln USD od inwestorów VC oraz 4 mln USD w ich przedsprzedaży na rozwój zautomatyzowanego monitoringu geomembran na dużą skalę oraz rozwiązań 3D GPS eMapping.

Aby jeszcze bardziej przyspieszyć możliwości wejścia na rynek, ELIS obecnie notuje swój token ELIS „XLS” na MEXC Global, jednej z wiodących na świecie giełd aktywów cyfrowych z miliardami USD w dziennym wolumenie obrotów.

ELIS posiada własne zaplecze badawczo-rozwojowe i produkcyjne, w którym produkują drony, które mogą automatycznie sprawdzać i monitorować integralność geomembran w czasie rzeczywistym. Pomiary w czasie rzeczywistym, ważne dla natychmiastowego wykrywania uszkodzeń geomembran, umożliwiają rozwiązywanie problemów, zanim wystąpią poważne szkody środowiskowe.

Własna technologia opracowana przez ELIS jest ważna w ochronie środowiska, zwłaszcza w ochronie wód gruntowych przed zanieczyszczeniami, głównie w przemyśle wydobywczym, gdzie stosowane są geomembrany hydroizolacyjne. Drony firmy ELIS są wykorzystywane głównie na wysypiska śmieci oraz stawy osadowe.

ELIS wprowadza trzy główne udoskonalenia:

● Drony ELIS posiadają czujniki, które są ponad 100 razy bardziej precyzyjne niż standard branżowy, zapewniając niezawodne działanie.

● Wykorzystanie Ethereum blockchain jako zewnętrznego, niezmiennego zapisu dla niepodważalnych znaczników czasu badania i danych sensorycznych.

Tokeny XLS będą oferowane w formie bezpośredniego notowania za pośrednictwem platformy Kickstarter firmy MEXC. Ograniczona przedsprzedaż tokenów XLS partnerom korporacyjnym już się wydarzyła off-chain jako część strategii rozwoju firmy. Do tej pory nie odbyła się żadna publiczna oferta tokenów.

Jest to pierwsze bezpośrednie notowanie tokena XLS na scentralizowanej giełdzie, mające na celu przyspieszenie rozwoju produktu i zapewnienie szerokiego dostępu do technologii.

Notowanie zaplanowane jest na 19 stycznia 2022 roku, o godzinie 20:00 UTC+8.

O ELIS Technologies Sp. z o.o:

ELIS to irlandzkie przedsiębiorstwo zajmujące się robotyką i AI, dostarczające rozwiązania w zakresie m.in. inteligentnych systemów wykrywania wycieków.

Założona w 2018 roku przez zespół profesjonalistów w dziedzinie wykrywania wycieków, ELIS oferuje ponad 25 lat doświadczenia i podnosi usługi branży wykrywania wycieków do nową erę automatyzacji.

ELIS’s inteligentne systemy autonomicznie nawigują dronami, zbierają przestrzenne odczyty sztucznego pola elektrycznego i oznaczają precyzyjnymi współrzędnymi GPS wszelkie rozbieżności pola – nieszczelności. Dane są interpretowane przez sieć neuronową i zapisywane na publicznym blockchainie, co tworzy niepodważalny dowód pomiaru.

Drony ELIS zapewniają. najszybszą i najdokładniejszą usługę wykrywania wycieków na obecnym rynku. Ogólnie rzecz biorąc, postępy ELIS pomagają zmniejszyć negatywny wpływ toksycznych wycieków na środowisko naturalne, zwiększając pewność regulacyjną oraz oszczędzając czas i zasoby swoich klientów.

The post ELIS Token (XLS) Now Listed on MEXC Global, niedawno uznany za najlepszą giełdę kryptowalut w Azji appeared first on Crypto News Rss.


Źródło artykułu