Elon Musk nie chciał powiedzieć, czy Starlink będzie akceptował Dogecoin, ale powiedział, że SpaceX wkrótce będzie go akceptować do sprzedaży.

Elon Musk, dyrektor generalny SpaceX, oświadczył, że firma wkrótce zaakceptuje Dogecoin jako środek płatniczy. Wcześniejsze komentarze Muska sprawiły, że słynna meme coin w krótkim czasie gwałtownie zyskała na wartości. Tym razem Bitcoin skoczył o ponad 15%, ale szybko oddał większość swoich zysków.

Dogecoin podskoczył o 15% po tym, jak Elon Musk ogłosił, że SpaceX wkrótce będzie akceptować go do płatności za towary. krishhh 6 | BuyUcoin

Samozwańczy Dogefather podwoił swoje przekonanie do tej parodystycznej monety, oświadczając na Twitterze, że SpaceX, inne przedsiębiorstwo, któremu przewodzi jako CEO, wkrótce zaakceptuje Dogecoin jako opcję płatności. Na Twitterze napisał:

SpaceX akceptuje Dogecoin

Musk z kolei nie powiedział, kiedy opcja płatności będzie dostępna dla ogółu społeczeństwa.
Musk odpowiedział na pytanie, czy użytkownicy będą mogli płacić za usługi internetowe Starlink za pomocą Dogecoin-ów.

„Może pewnego dnia”.

Elon Musk- dyrektor generalny SpaceX

SpaceX zaakceptował Dogecoin jako pełną zapłatę za misję księżycową o nazwie Dragon w maju zeszłego roku „DOGE-1 Mission to the Moon”. Musk zauważył, że. „Dogecoin stałby się pierwszą kryptowalutą w kosmosie”.

W chwili pisania tego tekstu, największa moneta meme według kapitalizacji rynkowej jest notowana nieco poniżej 0,08 USD, przy czym początkowe zyski wiadomości zostały w większości wymazane.

Dogecoin wzrósł o 15% po tym, jak Elon Musk ogłosił, że SpaceX wkrótce będzie akceptować go do płatności za towary. zdjęcie 7 | BuyUcoin

Źródło: Cryptopotato

Czytaj więcej artykułów tutaj…


Źródło artykułu