Reklama

&nbsp

&nbsp

Różne rzeczy składają się na budowę projektu kryptowalutowego, czy burza konkurencyjna na rynku wytrzyma próbę czasu. Aspekt GameFi (gry + zdecentralizowane finanse) na rynku kryptowalut zyskuje ostatnio coraz więcej uwagi, co skłania entuzjastów kryptowalut do zastanowienia się nad prawdopodobieństwem sukcesu niektórych obiecujących projektów w tej niszy.

Choć wydarzeń na rynku kryptowalut nie da się zagwarantować ani przewidzieć z całą pewnością, znajomość prawdopodobieństwa sukcesu tokena pomoże Ci odróżnić projekty o dużym potencjale od fikcyjnych.

Gala (GALA) i nowa kryptowaluta Metacryp (MTCR) to dwa obiecujące projekty gier. Ale czy odniosą taki sukces jak Solana (SOL)?

Kup MetaCryp tutaj

Solana (SOL)

Solana jest jedną z największych kryptowalut na rynku monet pod względem popularności, kapitalizacji rynkowej, użyteczności i ekosystemu. Ta gigantyczna kryptowaluta może pochwalić się ponad 11 miliardami dolarów kapitalizacji rynkowej, a na liście obserwacyjnej Coinmarketcap znajduje się ponad 1,5 miliona osób. Solana szczyci się mianem najszybszego blockchaina na świecie i najszybciej rozwijającego się ekosystemu w przestrzeni kryptowalutowej.

Reklama

&nbsp

&nbsp

Tysiące projektów kryptowalutowych, od DeFi do NFT, Web3 i innych, jest zbudowanych na Solana blockchain, w tym niektóre sieci blockchain do gier. Niski koszt Solany, bezpieczeństwo, wysoka skalowalność i wsparcie społeczności zwiększają jej potencjał adopcyjny i w znacznym stopniu przyczyniają się do jej sukcesu rynkowego. Deweloperzy wykorzystują te cechy do bezproblemowego tworzenia DApps i innych cyfrowych kreacji.

Solana (SOL) wykorzystuje hybrydowy algorytm konsensusu – Proof-of-history (PoH) i proof-of-stake (PoS), który skraca czas zatwierdzania transakcji i wykonywania inteligentnych kontraktów, zwiększając skalowalność i zwiększając użyteczność.

Żeton Solana (SOL) zapewnia funkcjonalność ekosystemu. Ma jeden z największych zwrotów z inwestycji dla inwestorów długoterminowych, przechodząc od najniższego poziomu 0,5$ w 2020 roku do najwyższego poziomu 260$ w listopadzie 2021 roku. Chociaż obecnie sprzedaje się ją nieco poniżej 33 dolarów, eksperci nadal uważają, że cierpliwi posiadacze skorzystają z kolejnego rajdu w górę w dłuższej perspektywie.

Gala (GALA)

Gala (GALA) pojawiła się na rynku monet zaledwie trzy lata temu i już urosła do ponad 1,3 miliona aktywnych użytkowników miesięcznie. Ponadto, na platformie sprzedano ponad 26 000 NFT za ceny sięgające 3 milionów dolarów. Świadczy to o tym, że Gala nie ustaje w dążeniu do osiągnięcia każdego możliwego sukcesu rynkowego dostępnego dla projektów hazardowych.

Projekt został uruchomiony, aby umożliwić graczom kontrolę nad ich grami. Twórcy projektu mają nadzieję wykorzystać technologię blockchain do stworzenia gier, w które wszyscy będą chcieli grać, jednocześnie dając graczom kontrolę nad grą i ich aktywami w grze. Gracze mogą posiadać NFT, które pozwalają im mieć wpływ na podejmowanie przez Galę decyzji o tym, jakie gry powinny być finansowane lub rozwijane.

Platforma posiada również żeton użytkowy – GALA oraz serię kolekcjonerską NFTs. Gala planuje wydać gry fantasy RPG, tower defense Sci-fi, gry strategiczne itp. Posiada grywalną grę TOWN STAR. Jest to gra symulacyjna, w którą można grać na przeglądarkach.

Wraz z nowymi wydaniami gier i integracją większej liczby mechanizmów motywacyjnych, analitycy wierzą, że Gala (GALA) może osiągnąć sukces Solana (SOL), co przyniesie również wzrost ceny kryptowalut. GALA jest obecnie sprzedawana po niskiej cenie, nieco powyżej 0,05 USD, a w dłuższej perspektywie może wzrosnąć do poziomu ATH, czyli 0,8 USD.

MetaCryp (MTCR) to nowy projekt kryptowalutowy z funkcjami GameFi. Platforma może pochwalić się zastosowaniami w metawersji, grach P2E, DeFi, NFT i socjalizacji, wykorzystując technologię blockchain, aby zapewnić użytkownikom te narzędzia. Te cechy zwiększają jej potencjał adopcyjny i jednocześnie szanse na sukces rynkowy.

Branża gier i DeFi to dwa szybko rozwijające się aspekty rynku kryptowalut, a Metacryp ma na celu wykorzystanie tej możliwości będąc unowocześnieniem istniejących projektów w tej niszy. Jego odpowiedzialność, przejrzystość, szybkie rozliczenia, niskie opłaty sieciowe i podejście skoncentrowane na społeczności sprawią, że będzie on preferowaną opcją w stosunku do istniejących projektów.

Kup MetaCryp tutaj

Przyczyni się to w znacznym stopniu do pomyślnego przebiegu rynku. Token jest dostępny w przedsprzedaży i może być dobrym zakupem w dłuższej perspektywie. Potencjalni nabywcy mogą kupić Ethereum, BNB i BTC z bonusami 10%, 13% i 8%. Mogą również uzyskać 70% premię od każdego zakupu za 3000 dolarów i 20% od 1000 dolarów.


Źródło artykułu