Cena Avalanche miał swój gigantyczny bieg od Q4 2021, który podniósł cenę z zaledwie $ 10 do tak wysoko, jak $ 147, w bardzo krótkim czasie. Bez wątpienia aktywów od tego czasu jest huśtawka w godnym uwagi trendem spadkowym, ale bardzo szybko aktywów może odwrócić trend i naruszenie przez poziomy oporu i zakres wysoki, aby uderzyć ATH bardzo szybko.

Podczas gdy przestrzeń kryptowalutowa była na drodze do odzyskania straty z godnym uwagi skokiem, po raz kolejny niedźwiedzie przechwalały się w działaniu, aby wycisnąć trend wzrostowy. I tak jak cena Bitcoina spadła z poziomu powyżej $38K do poziomów poniżej $36K, cały rynek został nieco wstrząśnięty.

A zatem cena AVAX , która otrzymała znaczący byczy impet ponownie wpadła w tę samą niedźwiedzią pułapkę. Jednak składnik aktywów jest należny do godnego uwagi rajdu, jak wskazuje wzór wykresu.

AVAX Price To Hit ATH Soon ?

Cena AVAX jest znacznie blisko jednego z ważnych poziomów wsparcia na $ 53 i może również uderzyć w te poziomy i spróbować przerzucić stąd. Jednak tutaj składnik aktywów może albo przerzucić zgodnie z założeniami lub inaczej przeciąć te poziomy i uderzyć niższe silne wsparcie na $ 40.

Może się poślizgnąć, ponieważ wolumen sprzedaży jest dość wysoki w tej chwili, co przeciągnie cenę do najniższych poziomów przed flipem. I w ten sposób może ostatecznie przyciągnąć więcej płynności na platformę, która może zapoczątkować godny uwagi trend wzrostowy.

Nadchodzący upturn może nie być uderzające jeden, ponieważ może zawierać kilka korekt też. Oczekuje się, że cena AVAX zakres poza bezpośrednich poziomów oporu i wyczerpuje się trochę do poddania się niewielki pullback. Tutaj jest to, gdzie składnik aktywów może gromadzić swoją siłę i ostatecznie spike wysoko, aby utworzyć nowy ATH znacznie powyżej 150 dolarów poziomów wkrótce.


Źródło artykułu