Kryptowalutowe miasto rozpada się pośród zawirowań w trendach rynkowych. I nierównowagi gospodarczej, która jeszcze bardziej dręczy biznes. Podczas gdy traderzy są na dążeniu do zwrotu poniesionych strat. Strategie i zarządzanie portfelem są tematem dyskusji mas.

Sukcesywnie, ludzie z miasta kryptowalut zakasali rękawy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje portfele. Niezależnie od tego, czy trend na rynku jest byczy czy niedźwiedzi w danym roku. Wśród nadmiaru altów obecnych na rynku, traderzy biorą pod uwagę Avalanche do swoich portfeli, ze względu na potencjał sieci. Ponadto, dodatek do piór sieci przychodzi jako Huobi łączy ręce z ekosystemem Avalanche.

Czy Avalanche’s Sprawl jest rosnącym zmartwieniem dla innych altów?

W ostatnim osiągnięciu, Huobi Incubator ogłasza . swoje plany sponsoringowe dla ekosystemu Avalanche. Wzajemne inkubowanie rozwijających się projektów, w celu wspierania i wzmacniania ekosystemu. Inkubator będzie również sponsorował Asia Hackathon, który odbędzie się w dniach od 1 lutego do 31 marca 2022 roku. Zwycięzcy tego wydarzenia otrzymają nagrody z puli 5 milionów dolarów.

Avalanche Asia Hackathon zaprasza koderów i deweloperów do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji na ekosystemie sieci. Huobi Inkubator będzie rozszerzenie wsparcia dla zwycięskich projektów i kandydatów, które obejmuje wiedzę firmy wraz z reklamy. Ponadto, dwa zwycięskie projekty będą miały szansę być wymienione na liście Huobi Prime.

Trajektoria cenowa ekosystemu Avalanche gwałtownie wznosi się na odczuwalne szczyty. Top-3 performerów z ekosystemu to VOLT na poziomie 11,5%, JOE na poziomie 2,4% oraz BIFI na poziomie 1,4%. W międzyczasie, aplikacje oparte na Avalanche rosły w zawrotnym tempie. DEX Pangolin, należący do sieci, zawarł umowę partnerstwo z firmą Dragon crypto gaming. Która będzie dostarczać 1,000 DCAU w celu wsparcia DEX.

Z kolei The TVL of Avalanche rywalizuje z głównymi rywalami i osiąga godne uwagi wyniki. Protokół zajmuje 4 miejsce z $8.5B za Ethereum, Terra i BSC. Top TVL Avalanche’a jest rozdzielony pomiędzy AAVE z $2.27 B, BenQi z $1.19 B, Trader Joe z $1.01B, Multichain z $874.62M, Curve z $820.84M i inne z $3.33B.

Podsumowując, sieć jest również domem dla hosta DAOs do wyboru, z roku jest w nazwie zróżnicowanych sektorów, takich jak NFTs, Metaverse, DeFi i DAOs. Avalanche uzbraja się w broń dzięki solidnym i wydajnym podstawom. Poza ostatnim czasem firma spaliła 700k tokenów, pochodzących z opłat transakcyjnych.

Podczas gdy cena cyfrowego aktywa poruszała się w bok. To otwiera okazję do zakupu po obniżonej cenie na hossę w przyszłości. Konkluzje, AVAX pozostaje jednym z tokenów, które skradłyby show w najbliższej przyszłości
Źródło artykułu