CryptoWorldCon zamieni Miami w Epicentrum społeczności Blockchain i Kryptowalut w kwietniu 2022 r.

Moonwalker USA INC. ogłasza ich wydarzenie CryptoWorldCon (CWC) 2022, mega-konferencję / targi roku dla technologii blockchain i kryptowalut, skupione na najnowocześniejszych schematach i trendach na rynku blockchain, odbędzie się w jednym z najbardziej znanych i renomowanych miejsc w Miami James L. Knight Center, w dniach 1 i 2 kwietnia 2022 roku. W wydarzeniu wezmą udział osoby, firmy, inwestorzy i organizacje o wysokim profilu, które będą miały międzynarodowy wpływ, przekształcając Miami w epicentrum społeczności blockchain i kryptowalut.

Partnerstwo ze światowej klasy prelegentami z całego świata, takimi jak:

Jordan Belfort – „Wilk z Wall Street”
Carmelo Millian – założyciel firmy Polkacity
Kristina Lucrezia Cornèr – „Redaktor naczelna Cointelegraph”
Jaime Rogozinski – założyciel WallStreetBets
Priya Guliani – brytyjska przewodnicząca Government Blockchain Association (GBA)
Lior Lamesh – CEO & Co-Founder, GK8
Natasha Paracha – Założycielka School Coin
Jesus Rodriguez – CEO i współzałożyciel IntoTheBlock
Bethany Slomski – Partner i główny radca prawny w Cheeky Marlin Industries
Shiv Aggarwal – założyciel i CEO EarthId
Pradeep Goel – dyrektor generalny Solve Care
Karisa Winett – szefowa sztabu NFT Genius
Juliet Alcoba – prawnik ds. znaków towarowych
Ruben Alcoba – zarejestrowany rzecznik patentowy
Jak również wielu innych lokalnych i międzynarodowych mówców, którzy dodadzą epicką wartość do CWC, tworząc pozytywny wpływ na społeczność. Tworząc zmieniające się doświadczenie, całe wydarzenie będzie wypełnione zabawnymi zajęciami, które jeszcze bardziej zwiększą wiedzę i doświadczenie sieciowe uczestników. CryptoworldCon prezentuje starannie dobranych mówców, którzy mają za zadanie urozmaicić panele dyskusyjne CWC, czyniąc całe wydarzenie bardzo angażującą interakcją z wieloma strategiami, możliwościami i mentoringiem dla uczestników.

Przedstawiciel Moonwalker USA INC.., odpowiedzialny za organizację CryptoWorldCon, podzielił się z nami, że „Jednym z głównych celów jest zgromadzenie przedsiębiorstw, startupów, przedsiębiorców, deweloperów, inwestorów i mediów z całego świata, aby porozmawiać o blockchain i kryptowalutach pod jednym dachem na dwudniowym wydarzeniu, gdzie wszystkie kluczowe branże, które mają zostać najbardziej zakłócone przez technologię blockchain, są badane, dając możliwość uczenia się z pierwszej ręki od ludzi, którzy są prawdziwymi game-changerami na świecie, jak skład światowej klasy mówców, którzy do tej pory potwierdzili swój udział w CWC, i chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby oficjalnie zaprosić Elona Muska, założyciela Tesla INC.założyciela Binance Changpeng Zhao; Richarda Brandsona, założyciela Virgin; jak również Vitalik Buterin, założyciela Etherum; Briana Armstronga, założyciela Coinbase; Jesse Powell, założyciela Kraken; bliźniaków Winklevoss, założycieli Gemini, aby dołączyli do nas w Miami w dniach 1 i 2 kwietnia przyszłego roku na wydarzenie CryptoWorldCon. Wierzę, że mogę wypowiedzieć się w imieniu wszystkich, gdy powiem, że możliwość wysłuchania ich z pierwszej ręki, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat Kryptowalut i Blockchain, będzie wspaniała i pouczająca.”

CryptoWorldCon to wydarzenie go-to z 2022 roku, a dla startupów szukających inwestorów i partnerów strategicznych, jest to miejsce, w którym należy być. Nie przegap okazji, aby być obecnym i uczestniczyć w najważniejszym wydarzeniu blockchain & cryptocurrency tego roku. Bądź częścią społeczności zmieniającej gry, która tworzy społeczny i ekonomiczny wpływ na świat.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia można znaleźć na ich stronie internetowej www.cryptoworldcon.com

Firma medialna: Moonwalker USA INC. / Źródło CryptoWorldcon

Media Name: Pedro Pascal / Hexmentor

Telefon dla mediów: 305.506.0800

Media Email: [email protected]

Media URL: www.cryptoworldcon.com


Źródło artykułu