COTI, a Protokół DAG zoptymalizowany do tworzenia zdecentralizowanych sieci płatności i stablecoinów, ogłosił teraz kolejne świeże partnerstwo, tym razem z Cardashift, prowadzonym przez społeczność Cardano launchpadem. Cardashift będzie COTI zbadać możliwości zaoferowania Djed do Cardashift i projektów, które wspiera.

To partnerstwo, wśród ponad 20 innych, będzie wspierać rozwój ekosystemu Cardano DeFi.

„Cardashift jest podekscytowany, że może ogłosić nowe partnerstwo z COTI, aby wspierać rozwój ekosystemu Cardano. Wierzymy, że wzmocnienie więzi między głównymi aktorami Cardano może być skutecznym sposobem na demokratyzację technologii blockchain! Cardashift i COTI będą dzielić się wiedzą, aby wspierać wpływowe projekty i stworzyć wirtuozerski ekosystem inwestowania w Cardano.”
– Vincent Katchavenda, CEO, Cardashift

Cardashift to prowadzony przez społeczność launchpad, który pozyskuje fundusze, buduje i akceleruje startupy rozwiązujące problemy społeczne i środowiskowe. Cardashift opiera się na platformie blockchain, Cardano.

„Współpracując z Cardashift i badając możliwości Djed, Cardashift pomaga nowym firmom odnieść sukces i skalować ich pomysł od początku do końca: z gotowym produktem/usługą, Cieszymy się, że coraz więcej projektów dołącza do nas, aby zapewnić wykorzystanie Djed w całym ekosystemie Cardano Defi.”
– Yair Testa, Head of Business Development, COTI


Źródło artykułu