Constellation Network, a. ekosystem blockchain Web3 , który łączy gospodarki kryptowalutowe z tradycyjnym biznesem, ogłosił przedsprzedaż swojego pierwszego produktu sprzętowego, Dôr Traffic Miner. Urządzenie to udowadnia, że każdy może łatwo zarabiać kryptowaluty poprzez działalność offline. Właściciele po prostu przykładają Dôr Traffic Miner do dowolnych drzwi, aby obliczyć ruch pieszych. W tym czasie zarabia on kryptowaluty. To jest to.

Ben Jorgensen, Co-Founder & CEO w Constellation Network wyjaśnił, że to właśnie ten rodzaj prostoty wyróżnia Dôr Traffic Miner:

„Tradycyjne górnictwo jest energochłonne i skomplikowane, wymaga kosztownych inwestycji sprzętowych i zaawansowanej wiedzy technicznej. Constellation chce, aby górnictwo stało się czymś, co każdy może zrobić. Nasz Traffic Miner sprawi, że nauka kryptowalut będzie łatwa, zabawna i przystępna dla każdego, kto jest ciekawy ekonomii tokenów. Wystarczy odkleić i przykleić go gdziekolwiek chcesz, tak łatwo jest zacząć.”

Zanim użytkownicy będą mieli urządzenie w ręku, rezerwują je poprzez zakup NFT z ekskluzywnej partii ustawionej do wydania jeszcze w tym miesiącu. Kiedy podłączą swoje NFT do Constellation Mining Platform, mogą od razu zacząć zarabiać nagrody kryptowalutowe. Każdy NFT stanowi bilet do wymiany na Dôr Traffic Miner, gdy będzie on dostępny pod koniec 2022 roku.

Dor + Constellation

Retail analytics startup Dôr, przejęty przez Constellation w październiku 2021 r., opracował zasilaną bateryjnie technologię sprzętowo-programową Traffic Miner, aby uwzględnić zastrzeżony sprzęt termoczuły i algorytmy uczenia maszynowego. Anonimowo liczy ruch pieszy bez wykrywania lub rejestrowania jakichkolwiek informacji identyfikujących osobę, jednocześnie wydobywając i nagradzając token Constellation ($DAG) i dystrybuując go do właścicieli sprzętu.

Jak opisuje Michael Brand, współzałożyciel Dôr & Chief Product Officer w Constellation Network, ekscytujące jest widzieć, jak inni korzystają z udanego wdrożenia Dôr, które obejmuje ponad 3000 czujników ruchu pieszego:

„Osoby prywatne i operatorzy zewnętrzni mogą zakupić nasze Traffic Miners, zainstalować je i dzielić się nagrodami ekonomicznymi generowanymi przez dane, które zbierają”.

Aby otrzymać powiadomienie, gdy NFT staną się dostępne do kupienia, dzięki czemu można dołączyć do listy pre-order Dôr Traffic Miner, podaj swój adres e-mail tutaj.


Źródło artykułu