Jedna z najlepiej radzących sobie walut meme w tym tygodniu, Vita Inu (VINU), trafia na pierwsze strony gazet.

  • Moneta meme Vita Inu wzrosła o prawie 200%.
  • Cena monety wzrosła o 3,13% od momentu pisania tego tekstu
  • Vita Inu zbliża się do strefy wykupienia

Od początku sierpnia wartość meme Vita Inu wzrosła o prawie 200% i wydaje się, że jest to ścieżka, którą będzie podążać w przyszłości.

Monety meme niedawno wspięły się na szczyt listy 10 największych wartości rynkowych, konkurując z głównymi kryptowalutami. Monety meme powstają pod wpływem popularnych żartów, kalamburów i sarkazmu w mediach społecznościowych.

Aby zwiększyć handel i transakcje w sferze kryptowalut, główny nurt kryptowalut opracował specjalistyczną technologię. Waluty meme to tokeny, które są napędzane przez społeczność i zorientowane na nią, a którym brakuje podstaw.

Promują one lekki styl ekspresji, z którym mogą identyfikować się millenialsi i członkowie pokolenia Z.

Chart: CoinMarketCap

VINU zyskuje na popularności

Według CoinMarketCap, Vita Inu wzrosła o 80% w ciągu ostatnich 24 godzin. VINU jest obecnie notowany na poziomie 0,00000002134$.

W międzyczasie popularność Vita Inu gwałtownie wzrosła, pomimo faktu, że została ona usunięta z pierwszej dziesiątki kryptowalut. Jednak nabywcy są ostrożni w stosunku do VINU, pomimo ostatniego gwałtownego wzrostu.

Eksperci twierdzą jednak, że ta konkretna fala impulsowa jest zbyt rozciągnięta, co wskazuje, że sprawy potoczyły się trochę za szybko i że należy spodziewać się korekty cen.

Po utracie kluczowego poziomu wsparcia trójkąta symetrycznego Vita Inu już odwróciła kurs i obecnie zmierza w kierunku strefy wsparcia Fibonacciego 0,618.

VINU zbliża się do strefy wykupienia

W każdym razie, następny poziom wsparcia dla Vita Inu (VINU) znajduje się na poziomie 0,0000000199$, jeśli spadek będzie się utrzymywał. Znaleziono znaczny obszar ponownej akumulacji, w który eksperci przewidują, że system powinien rozważyć wejście, jeśli ten poziom wsparcia zostanie utracony.

Należy zauważyć, że dzienny wskaźnik siły względnej monety meme Vita Inu (VINU) osiągnął dziś poziom 74,13, co wskazuje, że jest on stosunkowo wykupiony.

W wyniku takiej pompy mięśniowej analitycy zalecają inwestorom ostrożność i unikanie ryzyka.

Vita Inu to tokenizowany meme coin z wysokim TPS i smart kontraktami, które opierają się na psach.

Zasady przewodnie tokena obejmują dobrą zabawę, poznawanie nowych ludzi i uczenie się o codziennych postępach technicznych. Wszystko to będzie jednak dostępne w ramach żywej i zaraźliwej ekologii.

Klienci powinni zatem nadal badać i analizować rynki kryptowalut w poszukiwaniu walut meme, które nadal są notowane na scentralizowanych giełdach, np. kupując monety Tamadoge w przedsprzedaży.

Crypto total market cap at $947 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Business Patrika, chart from TradingView.com

Źródło artykułu