Rynek kryptowalut nadal boryka się z problemami, a jego łączna kapitalizacja w ciągu ostatnich 24 godzin straciła kolejne 50 miliardów dolarów.

W tym samym czasie cena Bitcoina spadła do najniższego dziennego poziomu około 19 500 dolarów.

Bitcoin nadal walczy

W ciągu ostatnich 24 godzin Bitcoin stracił kolejny procent wartości w dolarach i spadł do poziomu około 19 520 dolarów (na Binance).

Źródło: Binance via TradingView

Jak widać na powyższym wykresie, cena powróciła do poziomu około 19 900 dolarów, ale kryptowaluta nadal traci około 6,5% w ciągu ostatniego tygodnia.

Warto również zauważyć, że dominacja BTC – metryka powszechnie używana do oceny wyników w stosunku do reszty rynku – wzrosła nieco w ciągu ostatnich 24 godzin. Oznacza to, że BTC wypadł lepiej niż altcoiny.

Powolne wykrwawianie się altcoinów

Rynek altcoinów już od kilku dni z rzędu powoli się wykrwawia. To, obok spadku Bitcoina, spowodowało, że całkowita kapitalizacja rynku spadła poniżej 1 biliona dolarów i obecnie wynosi około 950 miliardów dolarów.

W ciągu ostatnich 24 godzin altcoiny zanotowały niewielkie spadki, nie zdołały jednak odrobić strat z zeszłego tygodnia.

img2_heatmap
Źródło: Quantify Crypto

Jak widać na powyższej mapie ciepła, Ethereum spada o prawie 3%, handlując na poziomie około 1450 dolarów. ADA spada o 3,7%, podobnie jak XRP. BNB również spada o prawie 1%. AVAX jest jednym z najbardziej znaczących przegranych w ciągu ostatniego dnia, spadając o ponad 10%.

W sumie niewiele kryptowalut jest na zielonym tle, z LTC na czele z niewielkim 2% wzrostem.

Rynek kryptowalut po raz kolejny wpadł w stan Ekstremalnego Strachu. Indeks ten wynosi obecnie 24.

OFERTA SPECJALNA (sponsorowana)

Binance Free $100 (Exclusive): Użyj tego linku aby się zarejestrować i otrzymać 100$ gratis i 10% zniżki na Binance Futures w pierwszym miesiącu. (terminy).

Oferta specjalna PrimeXBT: Skorzystaj z tego linku aby się zarejestrować i wpisz kod POTATO50, aby otrzymać do 7000$ na swoje depozyty.

Disclaimer: Informacje znalezione na CryptoPotato są informacjami autorów cytowanych. Nie stanowią one opinii CryptoPotato na temat kupna, sprzedaży lub posiadania jakichkolwiek inwestycji. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych zaleca się przeprowadzenie własnych badań. Korzystaj z podanych informacji na własne ryzyko. Więcej informacji znajdziesz w sekcji Zrzeczenie się odpowiedzialności.

Wykresy kryptowalut przez TradingView.


Źródło artykułu