Cena AdEx (ADX) zyskuje dwucyfrowo w stosunku do Tethera (USDT), gdy byki kierują cenę w wyższe rejony. Pomimo spadkowego trendu rynku w ostatnich dniach, w którym Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH) wszystkie (Dane z Binance)

AdEx (ADX) Analiza ceny na wykresie tygodniowym

Tygodniowy wykres cenowy ADX | Źródło: ADXUSDT na Tradingview.com

Z wykresu wynika, że cena ADX, po osiągnięciu wysokiego poziomu 1,2 USD, spadła do poziomu 0,16 USD, co na wykresie tygodniowym wydaje się być najniższym poziomem.

ADX utworzył dobre wsparcie w tym regionie, ponieważ cena szybko odbiła się do poziomu 0,18$ powyżej obszaru wsparcia. Cena ADX nie wykazuje dużej siły, ponieważ nie jest w stanie znacznie przekroczyć swojego minimum.

Cena ADX napotyka opór w rejonie 0,2$; jeśli cena nie przebije tego rejonu, możemy zobaczyć, że cena ADX ponownie przetestuje swoje tygodniowe minimum, działając jako wsparcie dla ceny ADX.

ADX zamknął poprzednią miesięczną świecę z niedźwiedzim impetem, natomiast świeca z nowego tygodnia jest bardziej bycza z oznakami ulgi.

Aby cena ADX mogła wzrosnąć, musi przebić się powyżej 0,2 USD i powstrzymać cenę przed spadkiem poniżej obszaru wsparcia.

Opór tygodniowy dla ceny ADX – 0,2$.

Tygodniowe wsparcie dla ceny ADX – 0.15$.

Analiza ceny AdEx na wykresie dziennym (1D)

Dzienny wykres cenowy ADX | Źródło: ADXUSDT na Tradingview.com

Cena ADX znajduje się w kanale i dąży do jego przełamania, aby osiągnąć wyższy poziom. Cena ADX na dziennej ramie czasowej znalazła swoje wsparcie w rejonie 0,15 USD, po czym odbiła się, pokazując oznaki siły do rejonu 0,18 USD, gdzie spotkała się z odrzuceniem.

Cena ADX musi przebić się powyżej zakresu 0,15$ – 0,19$ przy dobrym wolumenie, aby mieć większe szanse na wzrost do rejonu 0,2$, który wydaje się być obszarem wysokiej podaży.

Jeśli cena ADX nie wyłamie się z tego zakresu, oczekujemy, że cena ponownie przetestuje rejon 0,15 USD, który jest kluczowym wsparciem dla ceny ADX.

ADX jest obecnie notowany na poziomie 0,17 USD, tuż poniżej 50 wykładniczej średniej kroczącej (EMA), która odpowiada cenie 0,18 USD, stanowiącej opór dla ceny ADX.

Na wykresie dziennym wskaźnik siły względnej (RSI) dla ceny ADX jest powyżej 50, co wskazuje na zlecenia kupna.

Dzienny (1D) opór dla ceny ADX – $0.19-$0.2.

Dzienne (1D) wsparcie dla ceny ADX – 0,15$.

Analiza ceny ADX na wykresie czterogodzinnym (4H)

Czterogodzinny wykres cenowy ADX | Źródło: ADXUSDT na Tradingview.com

Cena ADX wykazała się dużą siłą próbując wyłamać się z kanału wahań; ADX został odrzucony z powrotem do kanału, ponieważ napotyka na opór przy wybiciu się ponad kanał.

ADX musi przełamać i zamknąć się powyżej kanału 4H, aby wznieść się w górę w rejon 0,2 USD; jeśli cena ADX nie przełamie się z tego kanału, możemy zobaczyć zakres cenowy i być może ponownie przetestować obszar wsparcia.

Cena ADX musi utrzymać wsparcie na poziomie 0,156$, aby uniknąć spadku ceny w przypadku utraty tego wsparcia.

Opór czterogodzinny (4H) dla ceny ADX – $0.2.

Wsparcie 4-godzinne (4H) dla ceny ADX – 0,156$0,14$.

Featured Image From Kazzak, Charts From TradingView.com

Źródło artykułu