Cardano IDO LaunchPad „Coollaunch” Seed Sale Continues to Flourish, 22% Tokens sprzedaje Off, IDO Launchpad MVP To Be Released.

Coollaunch projekt IDO Launchpad oparty na Cardano ma przyjemność ogłosić, że IDO Launchpad MVP zostanie wkrótce wydany. Coollaunch ma na celu być największą platformą IDO Launchpad na blockchainie Cardano.

Zespół w Coollaunch będzie stale pracował nad innowacjami, które rozwiązują nieodłączne problemy w ekosystemie IDO.

Użytkownicy tokenów $COOL mogą stawiać swoje tokeny, aby farmować więcej tokenów lub stawiać swoje tokeny, aby kwalifikować się do ekskluzywnych zrzutów NFT.

Szczegóły Seed Sale:

Data Sprzedaży Nasion: 11 stycznia, 2022 (SPRZEDAŻ NASION JEST ŻYWA)

Data Zamknięcia Sprzedaży Nasion:

11 lutego 2022 r. lub do wyczerpania alokacji tokenów

Seed Sale Allocation:

70,000,000 tokenów COOL

Cena:

1 ADA = 666 $COOL

Seed Sale Link: https://sale.coollaunch.io

Coollaunch.io ze swoim mechanizmem dwurundowym zapewnia, że każdy poziom tierów zostanie przydzielony w zależności od stawki.

Coollaunch.io pracuje również nad uderzającymi partnerstwami z influencerami, partnerami marketingowymi i deweloperami KEVM skutkującymi solidnym produktem.

Multi-Chain Support zapewniający, że projekty Metaverse, NFT i gier są w stanie zebrać kapitał niezależnie od Blockchaina.

Token $COOl

$COOL to token użytkowy zbudowany na Cardano Blockchain, który będzie zasilał ekosystem COOLLAUNCH.IO, $Cool Token będzie używany jako token subskrypcyjny, aby uzyskać dostęp do platformy COOLLAUNCH.IO IDO.

Cool Governance:

Społeczność COOLLAUNCH otrzymuje uprawnienia do zatwierdzania wszystkich projektów Cardano złożonych na naszym Launchpadzie za pomocą wydarzeń związanych z zarządzaniem. Posiadacze $COOL mogą poprzeć nowy projekt Cardano IDO poprzez proces głosowania, który będzie wymagał stawiania żetonów $COOL na korzyść projektu.

Cool Staking:

Użytkownicy $COOL mogą generować przychody poprzez stakowanie tokenów w celu farmowania ADA lub generowania większej ilości $COOL lub obu.

Użytkownicy protokołu muszą być zaangażowani w głosowanie nad koncepcjami zarządzania protokołem. Governance Contract pozwala użytkownikom proponować i głosować nad ulepszeniami protokołu.

Vision Ahead

Zespół CoolLaunch dąży do tego, aby w najbliższych miesiącach, po zakończeniu sprzedaży, być notowanym na głównych giełdach. Tymczasem, istnieje kilka partnerstwa planowane, które zostaną ujawnione na oficjalnym Medium uchwyt przez zespół. Celem partnerstwa jest rozpowszechnianie informacji, edukacja społeczności, a ostatecznie sprawić, by projekt rozwijał się dalej.

O Coollaunch.io

Coollaunch.io to zdecentralizowana platforma fundraisingowa i akcelerator startupów zbudowany na Cardano, w pełni obsługuje natywne tokeny Cardano, NFT, projekty Metaverse i zapewnia funkcje DeFi wymagane przez nowe aplikacje.

Wiadomości kryptowalutowe RSS to portal Web Feed, który pozwala użytkownikom uzyskać dostęp do najnowszych aktualizacji na stronach internetowych Crypto News. Informacje są pobierane przez Crypto News RSS czytnik kanałów, który konwertuje pliki i najnowsze aktualizacje z witryn internetowych w łatwy do odczytania format.


Źródło artykułu