Giełda kryptowalutowa z siedzibą w Singapurze, Bybit, przekazała ostatnio do skarbca BitDAO aż 134 miliony dolarów w ETH, USDT i USDC.

Wsparcie dla twórców dAppów

Giełda opisuje BitDAO jako jedną z największych zdecentralizowanych organizacji autonomicznych (DAO) w branży. Jej celem jest wspieranie twórców dApp i obniżenie barier wejścia do zdecentralizowanej gospodarki.

BitDAO przeznacza znaczne zasoby finansowe i talenty, aby napędzać wzrost zdecentralizowanych finansów. Jest wspierany przez kilka czołowych VC i firm kryptowalutowych, w tym Pantera, Peter Thiel i Bybit.

Według giełdy kryptowalutowej, jej ostatnie 134 mln USD wkładu do DAO jest równoważny 2,5bps wolumenu obrotu kontraktami terminowymi platformy w okresie od 1 listopada do 31 grudnia.

CryptoPotato dotarł do Bybit w celu uzyskania komentarza na temat wkładu DAO. Szef komunikacji giełdy, Igneus Terrenus powiedział,

„Bybit zobowiązał się do 2,5bps naszego wolumenu handlu futures, aby wesprzeć BitDAO, ponieważ wierzymy w jego misję wspierania budowniczych zdecentralizowanej gospodarki i pokazania potencjału DAO. Jesteśmy zachwyceni widząc, jak BitDAO staje się lepsze z każdym dniem, realizując swój otwarty mandat, aby wspierać technologie, które przedstawiają zupełnie nowe sposoby dla ludzi do pracy, zaangażowania i transakcji razem.”

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Bybit wnosi znaczną kwotę do swojego DAO. Wcześniej w lipcu 2021 roku, zaledwie miesiąc po uruchomieniu BitDAO, giełda wniosła . 19,3 miliona dolarów do skarbca BitDAO i zobowiązał się do ciągłej wpłaty.

ByBit dodaje wsparcie dla sieci Arbitrum

W innym rozwoju, Bybit ujawnił dzisiaj, że zintegrował rozwiązanie skalowania warstwy 2 Ethereum, Arbitrum, mainnet ze swoją platformą.

W wydaniu udostępnionym z CryptoPotato, giełda zauważyła, że użytkownicy Bybit mogą teraz wpłacać i wypłacać Ether (ETH), Tether (USDT) i USD Coin (USDC) w sieci Arbitrum.

Mówiąc o integracji, dyrektor generalny Bybit, Ben Zhou, powiedział,

„Arbitrum to obiecująca i innowacyjna technologia skalowania, którą jesteśmy podekscytowani, aby przynieść użytkownikom Bybit – dzięki jej zdecentralizowanej, przyjaznej dla deweloperów i szerokiemu wsparciu ekosystemu, nadal oferujemy produkty i usługi następnego poziomu dla wszystkich miłośników kryptowalut”.

Dzięki integracji, użytkownicy Bybit będą mogli cieszyć się niskimi opłatami za gaz, transakcjami sub-sekundowymi i szybką przepustowością w sieci Arbitrum.

Tymczasem Bybit dołączył do sektora NFT w zeszłym tygodniu poprzez. uruchamiając . wewnętrzną giełdę NFT, która pozwoli użytkownikom kupować, sprzedawać i odkrywać cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie i kryptowaluty.

OFERTA SPECJALNA (Sponsorowana)

Binance Free $100 (Exclusive): Użyj tego linku , aby się zarejestrować i otrzymać $100 za darmo i 10% zniżki na opłaty na Binance Futures w pierwszym miesiącu (terminy).

PrimeXBT Oferta Specjalna: Użyj tego linku , aby się zarejestrować i wpisz kod POTATO50, aby uzyskać 25% zniżki na opłaty transakcyjne.
Źródło artykułu