Reklama


&nbsp

&nbsp

QuantumTech, ostateczna platforma dla kilku gier play-to-earn, posiada Quantum ($QUA) jako jego natywny token jest teraz handlowany na P2PB2B.

O QuantumTech

QuantumTech, platforma gier blockchain połączona z rynkiem Non-Fungible Token (NFT) projektu, mieści wiele gier play-to-earn, wprowadzając GameFi na zupełnie nowy poziom. Połączenie aspektów gier z zachętami ekonomicznymi to długa droga do poprawy usług i wydajności QuantumTech. Aby osiągnąć ten cel, QuantumTech będzie dostępny do handlu na P2PB2B. NFT są częścią każdej gry w postaci postaci, narzędzi, wyposażenia, jak również innych elementów gry, których wymagają gracze.

Wybitne Cechy Unikalne

QuantumTech wyróżnia się na rynku dzięki następującym unikalnym cechom….

Dostępność wielu gier do wyboru

Reklama


&nbsp

&nbsp

Możliwość grania w gry jako długoterminowa inwestycja lub jako gra z szybką wygraną, pozwalająca na osiągnięcie natychmiastowych korzyści. Po konsekwentnym graniu w daną grę przez pewien czas, uczestnicy otrzymują możliwość udania się na rynek QuantumTech w celu zdobycia NFT.

Możliwości NFT obejmują zwiększenie wydajności, odblokowanie dodatkowych trybów gry, zakwalifikowanie się do turniejów, a także dodanie niestandardowej estetyki. Deweloperzy będą również korzystać z przekształcania istniejących gier, aby dostosować je do możliwości blockchain.

Zakupy na platformie są dokonywane za pośrednictwem ($QUA), który pozwoli użytkownikom kupować, sprzedawać i handlować NFT wyłącznie, związane z jego konkretną grą. Mając na uwadze fakt, że na platformie znajduje się wiele różnych gier, użytkownicy mogą również dzielić się NFT pomiędzy obecnymi na niej grami. Ta możliwość pozwala uczestnikom na śledzenie stanu posiadania w ich portfelach, po prostu trzymając każdą zakupioną NFT w swoim inwentarzu.

Tokenomics

  • Max podaż: 1.000.000.000 QUA
  • Skarb państwa: 339.841.453 QUA
  • Drużyna: 100.000.000 QUA
  • Obieg: 560.158.547 QUA

Entuzjaści kryptowalut w dziedzinie gier mają teraz powód, aby zarabiać więcej, handlując na P2PB2B, platformie wymiany kryptowalut, która jest nie tylko lukratywna, ale także przyjazna dla użytkownika, dzięki czemu jest idealna dla początkujących i profesjonalistów. Każdy zainteresowany tym projektem może stać się członkiem większej społeczności QuantumTech.


Źródło artykułu