Benjamin Armstrong, popularnie znany jako „Bitboy”, nie wycofał jeszcze pozwu o zniesławienie przeciwko YouTuberowi Atozy, pomimo publicznie oświadczył aby to zrobić 25 sierpnia, powiedział Atozy w tweecie 26 sierpnia.

Zgodnie z tweetem, Armstrong złożył 25 sierpnia „zwrotne oświadczenie o doręczeniu”, na które Erling „Atozy” Mengshoel ma odpowiedzieć do 12 września.

Atozy otrzymał 200 000 dolarów na sfinansowanie swojej obrony w odpowiedzi na swój apel crowdfundingowy, w tym 100 000 dolarów od tradera kryptowalutowego Cobiego. W odpowiedzi na publiczną deklarację Armstronga o wycofaniu pozwu, Mengshoel obiecał zwrócić wszystkie wpłaty.

Jednak w obecnym zamieszaniu Cobie zadeklarował kolejne 100 000 dolarów na wsparcie obrony Mengshoela.

Armstrong powiedział jednak CryptoSlate, że wycofanie pozwu jest „procesem” i zajmie trochę czasu. Powiedział:

„Rozmawiałem dziś z prawnikiem. Na początku przyszłego tygodnia sprawa zostanie oficjalnie zamknięta. To jest proces.”

Jake Chervinsky, prawnik i szef polityki w Blockchain Association, powiedział jednak, że złożenie zawiadomienia o zwolnieniu zajmuje 5 minut, co Armstrong ma dopiero zrobić.

W nagraniu wideo z 25 sierpnia Armstrong powiedział, że chciał jedynie, aby zniesławiające go nagranie zostało usunięte i przeprosił Mengshoela, że musiał przez to „przejść”. Dodał, że nigdy nie zamierzał, aby pozew stał się publiczny i poprosił Mengshoela o „usunięcie filmu” lub „zmontowanie niewłaściwych części”.

Posted In: U.S., Legal, Ludzie
Źródło artykułu