Binance pomaga południowokoreańskiemu miastu Busan „zwiększyć adopcję kryptowalut w mieście i poza nim”. Globalna giełda kryptowalut będzie również wspierać rozwój miejskiego ekosystemu blockchain i Busan Digital Asset Exchange.

Binance podpisuje MOU z miastem Busan

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła w piątek, że podpisała Memorandum of Understanding (MOU) z miastem Busan Metropolitan. Pusan, położony na południowo-wschodnim krańcu Półwyspu Koreańskiego, jest drugim co do wielkości miastem w Korei Południowej i liczy około 3,4 miliona mieszkańców.

„W ramach umowy miasto Busan otrzyma od Binance wsparcie technologiczne i infrastrukturalne w zakresie rozwoju miejskiego ekosystemu blockchain i promocji Busan Digital Asset Exchange” – wyjaśnił Binance.

„Inną formą współpracy między obiema stronami będzie współdzielenie księgi zamówień” – dodała firma, zaznaczając, że do końca roku zamierza ustanowić swoją obecność w Busan.

Dyrektor generalny Binance Changpeng Zhao (CZ) powiedział: „Cieszymy się, że możemy współpracować z miastem Busan, aby przynieść namacalny rozwój związany z blockchainem, który przyniesie korzyści i wesprze wysiłki miasta w zakresie innowacji”. Dyrektor wykonawczy opiniował:

Dzięki naszej wiodącej pozycji w branży i wiedzy technologicznej, w połączeniu z silnym wsparciem miasta Busan dla branży blockchain, mamy nadzieję pomóc w zwiększeniu adopcji kryptowalut w mieście i poza nim.

„Cieszymy się na naszą bliską współpracę z miastem, aby wspierać tworzenie giełd aktywów cyfrowych i różnych branż blockchain” – dodał Zhao.

Burmistrz Busan, Heong-Joon Park, skomentował:

Dzięki tej umowie jesteśmy o krok bliżej do ustanowienia Busan Digital Asset Exchange jako globalnej, zintegrowanej platformy dla aktywów cyfrowych.

„Czyniąc Busan miastem wyspecjalizowanym w blockchainie, które przyciąga uwagę całego świata, pobudzimy nowy motor wzrostu lokalnej gospodarki i uczynimy z niego globalny hub finansów cyfrowych” – powiedział dalej.

Co sądzisz o współpracy Binance z miastem Busan w celu zwiększenia adopcji kryptowalut? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kevin Helms

Student ekonomii austriackiej, Kevin odkrył Bitcoina w 2011 roku i od tamtej pory jest jego ewangelistą. Interesuje się bezpieczeństwem Bitcoina, systemami open-source, efektami sieciowymi oraz skrzyżowaniem ekonomii i kryptografii.
Kredyty graficzne: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zrzeczenie się odpowiedzialności: Ten artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym. Nie stanowi on bezpośredniej oferty ani zachęty do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani też rekomendacji czy poparcia dla jakichkolwiek produktów, usług czy firm. Bitcoin.com nie udziela porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.
Źródło artykułu