Reklama

&nbsp

&nbsp

Tokeny społecznościowe zaskoczyły rynek kryptowalut, ponieważ pokazały siłę projektów wspieranych przez społeczność. Dogecoin, Shiba Inu, Akita Inu i Kishu Inu to jedne z kilku tokenów społecznościowych, które zyskały na popularności. Big Eyes Coin i Tamadoge to nowe tokeny społecznościowe, które służą unikalnym celom i są zupełnie inne. Big Eyes Coin (BIG) ma na celu wykorzystanie swojego tokena, aby pomóc użytkownikom uzyskać płynność w ekosystemie kryptowalut. Będzie on również stymulował ekosystem NFT, oferując hiper wzrost i użyteczność. Z drugiej strony, Tamadoge podąża za linią innych kryptowalut o tematyce psiej, ale dodaje do projektu element play-to-earn.

Tamadoge dodał do swojego projektu elementy gry kryptowalutowej, co czyni go wyjątkowym.

Big Eyes Coin i Tamadoge to tokeny społecznościowe, ale w przeciwieństwie do innych tokenów, które nie oferują użyteczności, te są czymś więcej niż tylko do trzymania. Chociaż wielu porównuje Tamadoge i Big Eyes Coin, są to dwa bardzo różne projekty. Big Eyes Coin oferuje użytkownikom znacznie więcej niż tylko grę, umożliwiając im wejście w DeFi i NFT.

Kup Big Eyes Coin

Jak moneta Big Eyes wypada na tle Tamadoge

Big Eyes Coin pozwoli użytkownikom grać w ekosystemie DEFI i stać się bardziej narażonym na ekosystem zdecentralizowanych finansów, jednocześnie zwiększając płynność. Im więcej osób uzyska dostęp do tokena i będzie go używać, tym bardziej będą narażeni na korzystanie z aplikacji DEFI poprzez token Big Eyes. Dzięki temu użytkownicy będą mieli również dostęp do większej ilości NFT, ponieważ wprowadzą płynność do ekosystemu. Z drugiej strony, Tamadoge jest tokenem typu play-to-earn, który pozwoli użytkownikom zarabiać na tokenach poprzez uczestnictwo w ekosystemie. W ten sposób, im bardziej aktywni będą użytkownicy, tym lepiej zostaną wynagrodzeni.

Reklama

&nbsp

&nbsp

Big Eyes Coin to dynamiczny projekt, który będzie zawierał wiele warstw, w tym charytatywną i dynamiczny podatek oraz silną społeczność. Wszystkie te elementy łączą się, aby zapewnić użytkownikom radość z uczestnictwa w społeczności. Projekt posiada również silny zespół deweloperów, co zapewnia, że użytkownicy będą czerpać korzyści z korzystania z projektu. Big Eyes Coin będzie nadal udoskonalać swoją ofertę, dając użytkownikom więcej innowacyjnych zastosowań i zapewniając, że będą mogli czerpać jak najwięcej korzyści z bycia aktywnymi członkami społeczności.

Co oferuje Big Eyes Coin

Big Eyes Coin jest tokenem społecznościowym dla ekosystemów DeFi i NFT. Został on stworzony, aby nadać większą wartość ekosystemom poprzez skierowanie większej płynności do tych sektorów kryptowalut. Big Eyes Coin jest projektem w pełni kierowanym przez społeczność i będzie w całości jej własnością. W momencie startu 90% tokena byłoby dostępne dla użytkowników. Dodatkowo, organizowane byłyby wydarzenia NFT, w których członkowie społeczności mogliby uczestniczyć i kupować różne NFT, w tym 10 najlepszych NFT w swoim ekosystemie. Projekt Big Eyes Coin jest zanurzony w kulturze japońskiej i czerpie inspirację z tego kraju. Wyróżnia się również tym, że nie przyjmuje słynnej maskotki psa Shiba Inu, którą posiadają najpopularniejsze tokeny społecznościowe.

Projekt Big Eyes Coin będzie wykorzystywał NFT do oferowania użytkownikom dostępu do wydarzeń i innych korzyści, zapewniając jednocześnie, że użytkownicy będą mogli czerpać najlepsze korzyści z uczestnictwa w ekosystemie. Ponadto, mogą oni uzyskać więcej użyteczności poprzez zakup większej ilości NFT, zwłaszcza wśród 10 najlepszych NFT. Ekosystem Big Eyes Coin zapewni, że jego użytkownicy i członkowie społeczności będą dobrze wynagradzani dzięki dobrze skonstruowanej tokenomice, co prowadzi nas do następnej sekcji.

Kupuj monety Big Eyes

Big Eyes Coin Tokenomics

Projekt jest w pełni własnością społeczności, a 90% tokena będzie dostępne dla użytkowników w momencie jego uruchomienia. Nie będzie też żadnych podatków, a podaż będzie spalana, aby utrzymać stabilną wartość podaży. Jako token deflacyjny, miałby również stabilną wartość cenową. Tokeny Big Eyes są dostępne do nabycia w trwającej przedsprzedaży. Możesz stać się wczesnym członkiem i pionierskim użytkownikiem kupując tokeny BIG już dziś. Co więcej, będziesz mógł skorzystać z różnych bonusów, gdy kupisz tokeny BIG i polecisz swoich przyjaciół.


Źródło artykułu