W tym tygodniu operacja górnicza Applied Blockchain ogłosiła, że zmienia nazwę firmy na Applied Digital. Ponadto, firma wydobywcza opublikowała wyniki finansowe za rok 2022 oraz aktualizacje operacyjne, w których odnotowała, że 15 sierpnia zawarła umowę kupna ziemi w Północnej Dakocie.

Applied Digital zawarł umowę zakupu 15 sierpnia, rozpoczęcie prac ziemnych planowane na III kwartał 2022 r.

Kolejna firma górnicza informuje o aktualizacjach dotyczących ekspansji, ponieważ Applied Digital (dawniej Applied Blockchain) ujawniła, że zawarła umowę kupna 15 sierpnia. Dzięki tej umowie powstanie drugi zakład górniczy w stanie Dakota Północna. Wiadomość ta jest następstwem otrzymania przez firmę 15 milionów dolarów kredytu na sfinansowanie rozwoju i „rozbudowę centrów danych”.

Applied Digital powiedziałże 25 sierpnia zmieniła nazwę firmy, aby „odzwierciedlić szersze możliwości biznesowe firmy w zakresie większych aplikacji HPC (High Power Computing)”. Tego samego dnia firma opublikowała raport finansowy i operacyjny aktualizacja która ujawnia nową umowę kupna.

„[Applied Digital’s] trzeci obiekt współgospodarza będzie znajdował się w Północnej Dakocie, w innej lokalizacji niż obecny obiekt w Jamestown. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Spółka podpisała list intencyjny z przedsiębiorstwem użyteczności publicznej i jest na późnym etapie projektowania i wstępnej budowy” – wylicza spółka. „W dniu 15 sierpnia 2022 r, [Applied Digital] zawarł umowę na zakup surowego gruntu w Północnej Dakocie pod budowę obiektu. Rozpoczęcie prac ziemnych planowane jest na trzeci kwartał kalendarzowy 2022 roku.”

Firma dodała:

Znacząca część mocy w tym miejscu została już zakontraktowana przez Marathon w ramach ich kontraktu na 200 MW z opcją na pozostałą moc w tym miejscu.

Applied Digital dołącza do szeregu operacji górniczych rozwijających się w 2022 roku pomimo ostrej zimy w kryptowalutach i niskich wartości rynkowych aktywów cyfrowych. Genesis Digital Assets ogłosiła że firma zapewniła sobie 708 megawatów (MW) mocy w pierwszej połowie 2022 roku. Cleanspark niedawno ujawnił, że nabył obiekt gotowy do podłączenia do sieci o mocy 86 MW, po tym jak zauważył, że zabezpieczył tysiące urządzeń do wydobywania ASIC po „obniżonej cenie”.

Tagi w tej historii

2022, Blockchain stosowany, Applied Digital, Górnicy Bitcoin, Wydobywanie Bitcoinów, Rozbudowa kopalni bitcoinów, operacja wydobywania bitcoinów, BTC Mining, Cleanspark, górnicy kryptowalut, Ekspansje, Genesis Digital Assets, Przełomowy, Maraton, górnictwo, Nowa Strona, Dakota Północna, Dakota Północna bitcoin, q3

Co sądzisz o ogłoszeniu umowy kupna przez Applied Digital? Daj nam znać, co myślisz na ten temat w komentarzach poniżej.

Jamie Redman

Jamie Redman jest szefem działu wiadomości w Bitcoin.com News i dziennikarzem finansowym mieszkającym na Florydzie. Redman jest aktywnym członkiem społeczności kryptowalutowej od 2011 roku. Jego pasją jest Bitcoin, kod open-source i zdecentralizowane aplikacje. Od września 2015 roku Redman napisał ponad 5700 artykułów dla Bitcoin.com News na temat powstających obecnie protokołów destrukcyjnych.
Kredyty graficzne: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zrzeczenie się odpowiedzialności: Ten artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym. Nie stanowi on bezpośredniej oferty ani zachęty do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani też rekomendacji czy poparcia dla jakichkolwiek produktów, usług czy firm. Bitcoin.com nie udziela porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.
Źródło artykułu