Antpool, basen wydobywczy bitcoinów powiązany z Bitmain, ogłosił, że kryptowaluta nie będzie zarządzać kontami ethereum po wdrożeniu The Merge. Antpool prosi górników o dodanie swoich adresów do wypłaty w ethereum do 3 września, aby otrzymać zgromadzony przez Antpool eter.

Antpool przestanie wspierać Ethereum po wprowadzeniu The Merge

W sobotę, 27 sierpnia, basen wydobywczy kryptowalut Antpool poinformował klientów że nie będzie już utrzymywać ETH aktywów po The Merge. Klienci mają czas do 3 września, aby dać ETH w celu zebrania pozostałego eteru wydobytego przez Antpool’s ethereum mining operation. Statystyki pokazują, że jest nieco ponad 1 000 terahash na sekundę (TH/s) mocy obliczeniowej przeznaczonej na ETH blockchain i Antpool jest dziesiątym największym ETH mining pool pod względem hashrate.

Największy ETH Ethermine to pula wydobywcza, która posiada 263 terahash hashpower w porównaniu do 17,9 terahash Antpoola. Ethermine również ogłosiła że przestanie wspierać ETH i nie wydobywałby nowa wersja ETH dla PoW. Antpool oświadczył, że The Merge wiąże się z pewnym ryzykiem cenzury, a pula rozdzieli pozostałe ETH Antpool wydobywany w przyszłym miesiącu.

„Jako ETH 2.0 (The Merge) wiąże się z ryzykiem cenzury w różnych krajach, Antpool, w trosce o bezpieczeństwo aktywów klientów, nie będzie w stanie utrzymać użytkownika ETH na łańcuchu PoS,” opisała w sobotę operacja basenu wydobywczego. Antpool wspomniał również, że jest zwolennikiem zdecentralizowanego proof-of-work stworzonego przez Satoshi Nakamoto i „w pełni popiera BTC, ETC i inne tokeny PoWs”.

Antpool dodany:

Antpool będzie nadal świadczył usługi Ethash mining pool dla użytkowników, którzy planują nadal wydobywać tokeny Ethash, np. [Ethereum Classic]i dołoży wszelkich starań, aby zapewnić stabilność mocy hashowej i bezpieczeństwo aktywów.

Wiadomość ta jest następstwem ogłoszenia Antpoola z 26 lipca, kiedy to dyrektor generalny basenu wydobywczego Lv Lei wyjaśnił podczas szczytu górniczego Bitmaina, że firma zainwestowała 10 milionów dolarów w celu wzmocnienia Ethereum Classic (ETC). ETChashrate po raz kolejny osiągnął kolejny poziom najwyższy poziom w historii 26 sierpnia 2022 roku, w wysokości bloku 15 817 701, kiedy to osiągnęła 39,58 terahash na sekundę (TH/s).

Tagi w tej historii

Antpool, Antpool Mining, Antpool PoW Mining, Bitmain, Bitmain Affiliated, ETC, ETC Mining, ETH 2.0, ETH górnictwo, ETH PoW, Adres wycofania ETH, Wydobycie etosu, Ethereum Classic, Etermine, Lv Lei, górnictwo, PoS, Przejście PoS, PoW, Monety PoW, Dowód pracy, Proof-of-Stake, The Merge

Co sądzisz o ogłoszeniu Antpoola dotyczącym utrzymania ETH aktywa po The Merge? Daj nam znać, co myślisz na ten temat w komentarzach poniżej.

Jamie Redman

Jamie Redman jest szefem działu wiadomości w Bitcoin.com News i dziennikarzem finansowym mieszkającym na Florydzie. Redman jest aktywnym członkiem społeczności kryptowalutowej od 2011 roku. Jego pasją jest Bitcoin, kod open-source i zdecentralizowane aplikacje. Od września 2015 roku Redman napisał ponad 5700 artykułów dla Bitcoin.com News na temat powstających obecnie protokołów destrukcyjnych.
Kredyty graficzne: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zrzeczenie się odpowiedzialności: Ten artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym. Nie stanowi on bezpośredniej oferty ani zachęty do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani też rekomendacji czy poparcia dla jakichkolwiek produktów, usług czy firm. Bitcoin.com nie udziela porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.
Źródło artykułu