Kluczowe poziomy wsparcia: $1.4

Kluczowe poziomy oporu: $1.8, $2

W ciągu ostatnich dwóch dni MATIC zarejestrował 20% wzrost ceny po znalezieniu wsparcia na poziomie $1,4. Kluczowy opór na poziomie $1.8 powstrzymał cenę od ruchu wyżej, a dziś MATIC szybko ponownie zbliża się do tego poziomu. Jeśli uda się utrzymać impet, to udane wybicie może zaprowadzić cenę do poziomu 2$.

Chart by TradingView

Wskaźniki Techniczne

Wolumen obrotu: Pomimo ostatniego wzrostu ceny, wolumen na zielonych dniach był znacznie niższy w porównaniu z selloff z zeszłego tygodnia.

RSI: Dzienny wskaźnik RSI szybko przesuwa się wyżej po tym jak w zeszłym tygodniu spadł do obszaru wyprzedania. Uformował również byczą dywergencję, która teraz wydaje się być potwierdzona, ponieważ cena porusza się wyżej.

MACD: Dzienny MACD pozostaje niedźwiedzi, ale średnie kroczące i histogram szybko się zakrzywiają. Byki muszą wykazać się odpornością i przejść przez poziomy oporu, w przeciwnym razie jest mało prawdopodobne, by MACD wykonał bullish crossover.

MATICUSDT_2022-01-27_14-50-15
Chart by TradingView

Bias

Bias dla MATIC jest obecnie neutralny.

Krótkoterminowa Prognoza Ceny dla MATIC

MATIC ponownie testuje poziom $1.8 wydaje się być opcją o stosunkowo wysokim prawdopodobieństwie. Po dotarciu do tego poziomu, siła byczego momentum zostanie wystawiona na próbę. Ewentualne niepowodzenie prawdopodobnie szybko przełoży się na cofnięcie w kierunku kluczowego wsparcia.

OFERTA SPECJALNA (Sponsorowana)

Binance Free $100 (Exclusive): Użyj tego linku aby się zarejestrować i otrzymać $100 za darmo i 10% zniżki na opłaty na Binance Futures w pierwszym miesiącu (terminy).

PrimeXBT Oferta Specjalna: Użyj tego linku , aby się zarejestrować i wpisz kod POTATO50, aby uzyskać 25% zniżki na opłaty transakcyjne.

Zastrzeżenie: Informacje znalezione na CryptoPotato są informacjami cytowanych pisarzy. Nie stanowią one opinii CryptoPotato na temat kupna, sprzedaży lub posiadania jakichkolwiek inwestycji. Zaleca się przeprowadzenie własnych badań przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych. Użytkownik korzysta z podanych informacji na własne ryzyko. Więcej informacji można znaleźć w Zastrzeżeniach.

Wykresy kryptowalut przez TradingView.


Źródło artykułu