Gdy rynek kryptowalut zaczął się odradzać po tym, jak Bitcoin przeżył dziewięć czerwonych tygodni, niektóre projekty kryptowalutowe zanotowały niesamowite wyniki. Podkreśla to ich siłę w trendzie spadkowym.

Analityk rynku kryptowalut, Austin Arnold, wyraził swojej społeczności na Youtube, jakie aspekty należy wziąć pod uwagę przy wyborze projektu do zainwestowania na niedźwiedzim rynku. Wskazał też cztery kryptowaluty, które w przyszłości mogą osiągać bardzo dobre wyniki.

Related Reading | Cardano’s (ADA) Bulls Resurface, What are the Next Target Levels?

Austin, ekspert w dziedzinie handlu kryptowalutami i współprowadzący Altcoin Daily, opowiedział swoim 1,23 mln subskrybentów o pięciu aspektach, które należy wziąć pod uwagę, aby sprawdzić potencjał projektu kryptowalutowego.

Jest to pięć atrybutów, które powodują wzrost projektu, gdy ogólna przestrzeń wzrasta. Obejmują one dobry zespół kierujący projektem, który posiada odpowiednie umiejętności, projekt jest dobrze finansowany oraz zdolność do rozwiązywania rzeczywistych problemów, które pojawiają się w blockchainach. Zauważył też, że strategiczne partnerstwa blockchaina i jego pozycjonowanie w pionie również wzmacniają aktywa kryptowalutowe.

Analityk wybrał Chainlink (LINK) firmy Oracle jako pierwszą opcję na swojej liście, która posiada powyższe cechy. Zwrócił uwagę na znaczące osiągnięcia sieci Oracle w łańcuchu BNB (BNB) i Polygon (MATIC), podkreślając przyjęcie Chainlink przez deweloperów. Arnold odniósł się także do wyników tokena w poprzedniej bitcoinowej krwawej łaźni.

W momencie pisania tego tekstu kurs Chainlink wynosi 7,29$, co oznacza spadek o 0,77% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Bitcoin odzyskuje poziom 30 000 dolarów.| Źródło: Wykres ceny BTC/USD z TradingView.com

Inne projekty kryptowalutowe na liście Arnolda

Analityk kryptowalutowy preferuje platformę smart-contract Alavanche (AVAX) na drugim miejscu i nazywa ją „jedną z najlepszych (layer-1) w przestrzeni” oraz „jednym z najlepszych konkurentów Ethereum.” Rzucił on światło na to, że projekt ten chce się odróżnić od Ethereum (ETH).

Ethereum stara się nastawić na maksymalną decentralizację, podczas gdy Avalanche nastawia się na maksymalną skalowalność i po prostu maksymalną liczbę użytkowników przy jak najniższych opłatach.

AVAX jest notowany w okolicach 25 dolarów i stracił prawie 4% w ciągu ostatnich 24 godzin. Obecnie znajduje się na 14 miejscu pod względem kapitalizacji rynkowej.

Arnold przeszedł następnie do konkurenta Ethereum, Cardano (ADA), na temat którego jest „ogromnie byczo nastawiony”. Mówiąc o Cardano, wspomniał o wybiciu ponad 5 milionów NFT, mówiąc, że jego ekosystem „naprawdę kwitnie”.

ADA Cardano jest obecnie notowana po 0,57$, co oznacza spadek o ponad 10% w ciągu ostatnich 24 godzin. ADA znajduje się na 7 miejscu pod względem kapitalizacji rynkowej.

Related Reading | TA: Ethereum spada z poziomu $2K, dlaczego 100 SMA może wywołać ponowny wzrost

Litecoin pojawia się na końcu listy Arnolda jako preferowana inwestycja określana mianem „ciemnego konia”. Powołując się na niedawne uruchomienie sieci Litecoin, przewiduje on w przyszłości znaczący rajd LTC po największej aktualizacji projektu kryptowalutowego, Mimblewimble (MWEB).

W momencie pisania tej wiadomości cena Litecoina wynosi ponad 66 dolarów, co oznacza spadek o 3,74% w ciągu ostatniego dnia. Obecnie znajduje się na 19 miejscu pod względem kapitalizacji rynkowej.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com
Źródło artykułu