Po wydaniu HUGE ekosystem Cardano zyskał duże zainteresowanie, a cena przebiła opór na poziomie 0,5$. Ekosystem Cardano ma teraz fundamentalny mechanizm do wprowadzania dużych sum pieniędzy do sieci.

Most Iagon pozwala użytkownikom na przeniesienie opartego na Ethereum stablecoina USDC na zdecentralizowaną platformę Milkomeda, gdzie mogą następnie wypłacić aktywa Cardano Native. To wydarzenie wzbudziło duże zainteresowanie i…

Oto, co się stało:

Według Charlesa Hoskinsona, współzałożyciela i dyrektora generalnego IOHK, 29 maja wzrosły 24-godzinne wolumeny transakcji Cardano na różnych blockchainach. Według danych Messari, 24-godzinny wolumen transakcji dla Cardano wyniósł 9,57 miliarda dolarów. Wolumen transakcji był drugi po wolumenie transakcji Bitcoina i wyższy niż Ethereum.

Ponadto w strefie Cardano NFT powstało około pięciu milionów aktywów natywnych, co jest dobrą statystyką. Według danych pool.pm ilość rodzimych aktywów wyemitowanych na blockchainie Cardano wyniosła 5 019 030, przy 54 831 różnych politykach menniczych.

Cardano jest jedną z niewielu monet, które mogą konkurować z Bitcoinem pod względem dystrybucji i inflacji. Według „ADA whale”, konta na Twitterze skoncentrowanego na społeczności Cardano, Cardano staje się dobrem deficytowym, podobnym do Bitcoina. Oto jeden z nich, aby zobaczyć, jak się sprawy mają.

Cardano jest obecnie używane w 986 projektach, co oznacza wzrost z 943 w poprzednim roku. Na Cardano uruchomiono w sumie 88 projektów, co zwiększyło całkowitą liczbę projektów NFT do 5 727.

Rodzimy token Cardano namalował podobną grafikę, która odpowiadała tym liczbom. W momencie publikacji ADA wzrósł o ponad 12%, osiągając poziom ponad 0,51$. Zgodnie z danymi Messari, dominacja Cardano w zakresie kapitalizacji rynkowej wzrosła w wyniku takich czynników.

ADA Cardano odnotowała znaczny wzrost ceny, a ponad 5 milionów NFT zostało wyemitowanych ADA Marketcap Dominance 2022 05 30 | BuyUcoin
Źródło: Messari

Teraz odwróć się

Pomimo tych osiągnięć, w analizie ADA on-chain nadal brakowało danych. Zainteresowanie inwestorów tą monetą słabnie, czego dowodem jest postępujący spadek dziennych aktywnych adresów po 20 stycznia 2022 roku. Z kolei aktywność wielorybów przedstawiała ponury obraz.

Cardano (ADA) wymaga silnych ogólnych wyników, aby naprawdę przekroczyć próg 1$.

Źródło: AMBcrypto

Przeczytaj więcej artykułów tutaj…


Źródło artykułu